KURUMSAL

MOBİL SAHNE VE LED EKRAN SİSTEMLERİ

hakkımızda

Alaturka Sound Mobil Sahne ve Led Sistemleri 2010 yılında temelleri atılmış olup,mobil organizasyon pazarlama sektörüne sahip olduğu bilgi birikimle yenilikler getiren uzman bir firmadır.

Daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin hedef kitleleri ile doğrudan iletişim kurabilmeleri için ,Tır dorselerinin üretim, satış ve kiralama hizmetlerini tek çatı altında toplayan ve her türlü desteği veren ilk firmadır.

Alanında uzmanlaşmış ekiplerden oluşturduğumuz personelimizle ile amaçlarınıza ulaşmada, giderleri en aza indirmek ve bütçenizi maksimize etmek için sizinle birlikte çalışır, reklam, pazarlama, road-show,organizasyon, yaratıcı çalışmalar ve ürünler konusunda zamana ve teknolojiye uygun çözümler sunuyoruz.

Mobil organizasyonlardaki uzmanlığını müşterilerinin projelerine yansıtarak sektör liderliğini devam ettiren Alaturka Sound, 2010 yılı itibariyle birçok projeye imza atarak sizlerin en büyük yardımcısı olmaktadır.

misyonumuz

Daima uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin hedef kitleleri ile doğrudan iletişim kurabilmeleri için ,Tır dorselerinin üretim, satış ve kiralama hizmetlerini tek çatı altında toplayan ve her türlü desteği veren öncü firma olmak.

vizyonumuz

Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli kendimizi yenilemek ve sizlere en kaliteli en teknolojik hizmeti vermektir.

ALATURKA SOUND

mobil sahne ve led ekran sistemleri

ALATURKA SOUND MOBİL SAHNE & LED EKRAN SİSTEMLERİ

hep en kalitelesi…

HEMEN ARAYIN

ALATURKA SOUND MOBİL SAHNE VE LED EKRAN SİSTEMLERİ

hep en kalitelisi

Hemen Arayın